“Sinu disain ja raha”. Human Design raha kursus – ellujäämise käsiraamat materiaalses maailmas


raha8Kursus ka TELLIMISEL!

Räägime Sinu disainist ja rahast, ehk kuidas oled disainitud suhtestuma materiaalse maailmaga, sealhulgas ka rahaga, läbi Human Design süsteemi vaatenurkade.

Suurem kasu sellest kursusest on neile, kes on juba saanud oma personaalse baasanalüüsi koos konsultatsiooniga või osalenud vähemalt töötoas/kursusel “Kiirtee autentse endani – viis vaadet” või analoogses!

Sellel kursusel läheme avastusretkele, et teada saada, kuidas igaüks meist on disainitud raha tegema ja muidu materiaalse maailmaga suhtestuma ning selles “mitte-ise” maailmas hakkama saama. Vaatame, kuidas “mitte-ise” ostab ja müüb.
Oleme kõik unikaalsed ja erinevad, seega ka materiaalses plaanis oleme disainitud eri viisidel toimetama. Samas on igaühel meist vaja raha ja asju, et selles maailmas kenasti toime tulla.

Vaatame läbi Human Design ehk Inimese Disaini süsteemi väga erilise – materiaalse ärimaailma ja “mitte-ise” vaatenurkade prisma, et kuidas see materiaalne maailm meile igaühele erinevalt toimib, kuidas oleme disainitud sellega suhtestuma. Kindlasti tuleb enda avastamist ja häid ideid, kuidas panna oma “mitte-ise” valged keskused ehk “kasumikeskused” disainikaardil enda kasuks tööle. Räägime ärist ja tsüklitest äris, müümisest ja ostmisest, organisatsioonidest, firmadest läbi Inimese Disaini väga spetsiifiliste materiaalsete vaatenurkade.

Ühtlasi läheme avastama Inimese Disaini süsteemi sügavusi (energiakeskused, väravad, aktiveeritud liinid) ja seda kõike lihtsal eesmärgil – et saada rohkem isiklikku kasu sellest elust ja maailmast enda ümber läbi iseenda ja teiste parema tundmaõppimise materiaalses plaanis. Käime läbi kõik kasumikeskused ja vaatame üle väravad, mis raha teevad ning materiaalset ressurssi genereerivad – 9 keskust ja 64 väravat – 64 erinevat moodust raha teha eri viisidel, mis igapäevases elutuhinas ja väliste survete ning mõjutuste tõttu jäävad meil tihtipeal märkamata.

Kursus kestab 5 tundi. Iga kursusel osaleja saab kursuse materjalid ja oma personaalse disainikaardi, millega kursusel ja peale kursust tööd teha enda, materiaalse ja raha vaheliste seostega.
Uut infot ja uusi vaatenurki tuleb palju!

Telli see kursus enda juurde või tule kohale avatud meele ja uudishimuga, oled oodatud ennast avastama hoopis erinevate nurkade alt ja valmistuma iseendana suhtlemiseks selle materiaalse igapäevamaailmaga enda ümber, et leida oma isiklikud parimad moodused, et tagada endale küllus ja eneseväljendus selles maailmas sellena, kes Sa tegelikult oled!

Kontakt ja lähem info: e-post: anti@universaal.net ja mobiil: 5188171