Human Design ehk Inimese Disaini töötuba “Kiirtee autentse endani – viis vaadet” TELLIMISEL!


Kiirtee autentse Endani - Human Design ehk Inimese Disaini süsteemi töötuba - TELLIMISEL!
See töötuba annab aluse ja baasi Human Design süsteemi kiireks tundmaõppimiseks ja kasutama hakkamiseks.
P
raktiliseks kasutamiseks ka gruppidele, sõpruskondadele, firmadele, meeskondadele, kogukondadele, nii eesti keeles, kui ka inglise keeles!

Tahad Sa kogeda ja teada saada midagi täiesti uut nii enda kui teiste kohta ja oma sõpruskonnale, meeskonnale, firmale, grupile või kogukonnale huvitavat uut vaadet pakkuda põneva töötoa näol, kus igaüks saab oma isikliku disainikaardi ja töövihiku - kasutusjuhendi nii enda, kui teiste kohta, mida sündides kaasa ei antud, et avastada ennast ja oma kaaslasi täiesti uute vaatenurkade alt ja mõista paremini, miks Sa oled selline, nagu oled, miks teised Sinu ümber on sellised, nagu nad on ja kust see kõik tuleb? Pane oma grupp kokku ja TELLI see töötuba kohale!

 • Oled Sa imestanud kunagi, et miks Sa tunned, mõtled või tegutsed teisiti, kui teised Su ümber?
 • Kas tunned, et ehk on Sul midagi justkui "puudu", et Sinu jaoks ei tööta asjad samal moel siin elus, kui paljude teiste jaoks?
 • Tahad Sa enda ja teiste kohta rohkem teada, piiluda näilisuse kardina taha, et avastada autentset ennast? Ja siis elada autentse endaga kooskõlas ilma pingutuseta?
 • Soovid vähendada oma elus kannatusi, takistusi, vastupanu ja suurendada oluliselt rahulolu ning edukust kõiges, mida teed ja milles osaled?
 • Tahad Sa võtta maha takistused ja vastuseisud, "peaga vastu seina jooksmise" oma elust, töödest, suhetest ja tegemistest?
 • Mõtled Sa, et milline töö, amet või hobi oleks Sulle tegelikult kõige rahuldustpakkuvam ja arendavam?
 • Tahad teada saada, kuidas elada oma tegelikku otstarvet, elutööd ja eluteed selles elus?
 • Tahad teada, milline suund valida, kui seisad oma elus järjekordsel ristteel? Milline suhe, meeskond, töö või hobi on just Sinu jaoks see parim ning sära silma toov?
 • Tahad oma pere, kogukonna, firma või meeskonna vabamalt ja pingutusteta toimima saada, et kõigil silmad säraks, tehes ühist asja?
 • Kas tunned, et ehk on Sul midagi justkui "puudu", et Sinu jaoks ei tööta asjad samal moel siin elus, kui paljude teiste jaoks?
 • Tahad teada, millised on Sinu kaasasündinud eeldused ja potentsiaalid selleks eluks, mida elad?
 • Kuidas arvestada oma pere, kogukonna ja meeskonna liikmetega, toetada üksteist parimal moel ja tehes asju nii, et kõik tunnevad end hästi loomulikul moel, iseendana?
 • Kelleks on disainitud Sinu lähedased, sõbrad, töökaaslased või grupikaaslased olema ning milliseid on nende omadused ja eripärad, millega arvestades on koostöö palju lihtsam?

Kui vastasid JAH kasvõi ühele küsimusele, siis on see uus kogemus just Sinu jaoks ja oled oodatud osalema töötoas, mis on põnev, praktiline ja avastamisrohke.

Selles töötoas saad endale oma disainikaardi ja töövihiku näol hea siseinfo mõnusaks surfamiseks iseenda leidmise lainetes. Kasuta enda tegelikku potentsiaali ja unikaalsust oma elus - disainikaart annab selleks suuna, tööriistad, häid näpunäiteid ja juhiseid!

Osalejad saavad praktilise ja kohekasutatava ülevaate koos isikliku kogemusega Inimese Disaini süsteemi peamistest tööriistadest, mis on otsuste tegemise ja tegutsemise STRATEEGIA ja OTSUSTUSKOHT ehk Sinu SISEMINE NÕUANDJA kasutamisest.

self-notself

Töötoa sisu: VIIS VAADET AUTENTSELE ENDALE

 • Sinu energiatüüp ja otsuste ning valikute tegemise ja tegutsemise Strateegia - kes Sa tegelikult oled ja kuidas toimida ilma takistuste ja vastupanuta teiste poolt?
 • Otsustuskoht ehk tegelik Sisemine Nõuandja - ainuke koht oma kehas, mida kuulata enda jaoks õigete valikute ja otsuste tegemiseks.
 • Definitsioon ja selle tüübid - defineeritud ehk programmeeritud või mitte. Päris-ise ja mitte-ise ehk meid tõmbab kõik see, mida me ei ole.
 • Defineerimata energiakeskused, välise mõjutuse sissevõtmise kohad ja mitte-ise. Sinu valukohad ja see, mis veab sind oma õigest trajektoorist ning otstarbest, oma elutööst ja eluteest eemale.
 • Profiil ehk kostüüm, mida kannad oma elu teatrilaval pearolli mängides. Kuidas Sina teisi näed ja kuidas teised Sind näevad, kuidas suhtestud ümbritsevaga.

Osalejad saavad kogemusi, kuidas kasutada oma disainikaarti ja tööriistu, et elada igapäevaselt praktikas autentset ja unikaalset ennast, OMA PÄRIS ELU, milleks Sa tegelikult oled siia tulnud. Räägime ja näeme, kuidas teha oma otsuseid ja valikuid, mis on just Sulle sobivad ning mis võimaldavad Sul elada kergelt, rõõmsalt ja särasilmselt, ilma pingutuseta ja kohtamata pidevat välist survet, olukordade ja teiste inimeste poolt vastuseisu ja vastupanu tõttu tekkinud raskusi oma elus. Nii saad kasutada oma elu ja oma disaini täit potentsiaali, elamaks elu, mida naudid.

NB!
Osalemiseks on vajalik saata siin registreerumisel oma võimalikult täpne sünniaeg - kuupäev, kuu, aasta ja kellaaeg nii täpselt minutipealt, kui võimalik ning sünnikoht asula või linna täpsusega.
Selle järgi koostan ma igale osalejale personaalse disainikaardi, millega siis töötoas saab igaüks tööle hakata.

Töötoa kestvus vastavalt võimalustele 3-5 tundi. Osalemistasu sees on töötoa materjalid ehk töövihik ja igaühe personaalne disainikaart.

Töötoa hind on kokkuleppeline ja sõltub töötoa tegemise asukohast Eestis, osalejate arvust (grupp võib olla 5-30 inimest) ja kohapealsetest kokkulepetest ning võimalustest. Alati saab rääkida ja kokku leppida, kui kutsute tegema seda töötuba oma grupile, meeskonnale või kogukonnale!

Inimese Disaini süsteem annab Sulle ja kogu grupile lihtsaltkasutatavad tööriistad oma teadlikkuse treenimiseks ning tervikliku ja väga mitmekülgse käsitluse SINU TEGELIKUST ENDAST, SINU PÄRIS-ISEST, et saaksid kogeda, elada, tunda ja olla see KES SA TEGELIKULT OLED, elades oma elu teadlikult, iseenda pärast ja teistega rõõmsalt koos. See on kiirtee kaart iseendani. Võta ja kasuta!

Ühendust saab  - e-post: info@humandesigneesti.eu, mobiil: 5188171, Anti Kreem.