Lapsevanematele ja vanavanematele lastest ja lastelastest – Human Design ehk Inimese Disaini kursus TELLIMISEL!


Lapsevanematele ja vanavanematele lastest ja lastelastest – kursus TELLIMISEL grupile, sõpruskonnale või kogukonnale!
P
raktiliseks kasutamiseks kõigile lapsevanematele ja vanavanematele!

Loe palun allolev kursuse kirjeldus läbi, enne, kui registreerud lehe allosas oleva registreerumislehe kaudu!

Kõigepealt mõned väga olulised küsimused Sulle:

  • Oled Sa imestanud kunagi, et miks Su laps või lapselaps mõtleb või tegutseb mingil kindlal moel, mis Sulle ei pruugi alati meeldida või tunduda õige?
  • Tahad Sa oma lapse kohta rohkem teada, piiluda näilisuse kardina taha, et avastada, millisena ta paistab olevat ja kes ta tegelikult on?
  • Soovid vähendada oma suhetes lapsega kannatusi, takistusi, vastupanu ja suurendada oluliselt rahulolu ning edukust kõiges, mida teeb tema või mida teete koos?
  • Tahad Sa võtta maha takistused ja vastuseisud, “peaga vastu seina jooksmise”teie  omavahelistest suhetest ja tegemistest?
  • Tahad aidata lapsel elada tema tegelikku otstarvet, eluteed selles TEMA OMA elus, mida ta elab?
  • Soovid aidata lapsel suunda valida ja mõista paremini tema valikuid, kui ta seisab oma elus järjekordsete valikute ees?
  • Tahad paremini mõista, miks Su lapse või lapselapse jaoks ei tööta asjad samal moel siin elus, kui paljude teiste jaoks?
  • Tahad teada, millised on tema kaasasündinud eeldused ja potentsiaalid, samas ka varjud ja valukohad?
  • Soovid arvestada temaga rohkem, mõista teda sügavamalt ja toetada teda parimal moel?

Kui vastasid JAH kasvõi ühele ülalolevale küsimusele, siis on see kasulik ja uutmoodi kogemus lapsevanemana või vanavanemana just Sinu jaoks.
Oled oodatud osalema sellel kursusel, mis on põnev, praktiline ja avastamisterohke!

Osaledes kursusel saad endale oma lapse või lapselapse disainikaardi ja töövihiku näol hea siseinfo mõnusaks koostööks temaga. Mõista ja toeta tema tegelikku potentsiaali ja unikaalsust tema elus – disainikaart annab selleks suuna, tööriistad, häid näpunäiteid ja juhiseid!

Kursusel osalejad saavad kogemusi, kuidas kasutada lapse disainikaarti, töövihikut ja kursusel antavaid lihtsaid tööriistu, et mõista ja toetada maksimaalselt oma last vastavalt tema unikaalsusele.

 

Kursuse kestvus on vastavalt võimalustele 4-5 tundi.
Osalemistasu sees on minu poolt kursuse materjalid ehk töövihik ja iga osaleja lapse või lapselapse personaalne disainikaart.HD keskused

Kursuse hind on kokkuleppeline ja sõltub kursuse tegemise asukohast Eestis või ka väljaspool Eestit, osalejate arvust (grupp võib olla 5-30 inimest) ja kohapealsetest kokkulepetest ning võimalustest. Alati saab rääkida ja kokku leppida, kui kutsute mind tegema seda kursust oma grupile, sõpruskonnale või kogukonnale!

Inimese Disaini süsteem annab Sulle ja kogu grupile lihtsaltkasutatavad tööriistad oma tähelepanelikkuse, teadvustamise ja teadlikkuse treenimiseks ning tervikliku ning väga mitmekülgse käsitluse SINU LAPSE TEGELIKUST ENDAST, TEMA PÄRIS-ISEST, et saaksid toetada teda paremini kogemaks, elamaks, tunmaks ja olemaks see, KES TA TEGELIKULT ON. Võta ja kasuta seda lapse kasutusjuhendit koheselt ja igapäevaselt praktikas!

Ühendust minuga saab:
e-post: info@humandesigneesti.eu, mobiil: 5188171, Anti Kreem.