Inimese Disaini (Human Design) disainikaart ja personaalne baasanalüüs koos konsultatsiooniga


AHD2On Sulle oluline näha ja mõista paremini ennast ja ka teisi enda ümber, kelle informatsiooni- ja energiaväljas ehk auras igapäevaselt palju tunde viibid kas kodus, tööl või kuskil mujal?

  • Tahad näha ennast sellisena, nagu oled disainitud olema – see unikaalne ja autentne Sina? Mitte näha ainult seda, mida arvad ja tahad, et oleksid ning mida teised tahavad Sind olevat. Teades ennast, saad käia oma eluteed, teha oma elutööd ja elada ainulaadset, rahuldustpakkuvat ja edukat elu igal ajal, igal pool ja omas rahus.
  • Tahad teada ja mõista, milline on Su tegelik otstarve, Su elutöö ja teekond just siin ja praegu, millised on Su naturaalsed eeldused, Su potentsiaalid selleks eluks kaasa antud, et oma otstarve täita, elades “päris-isena” ja vältida kõikvõimalike väliste mõjutuste peale oma teekonnast kõrvalekaldumisi, ebavajalikke takistusi,vastupanu ja kehva tervist elus ehk “mitte-iset”?
  • Tahad teada, kuidas enda jaoks õiget suunda valida, kui seisad oma elus järjekordsel ristteel?
  • Saad näha, teadvustda ja mõista paremini, kelleks on Su lähedased, sõbrad, töökaaslased tegelikult disainitud ja millist elu on tulnud nemad elama.
  • On Sul huvi enda ja ka ennast ümbritsevate kohta rohkem teada saada? Tule avastama oma sügavamat olemust ja otstarvet!

Inimese Disaini süsteem ehk Human Design System annab igaühele personaalse, väga tervikliku, mitmekihilise, mitmedimensioonlise ja samas visuaalse ülevaate tema kasutada olevast personaalsest, unikaalsest disainist ja potentsiaalidest, õppimiskohtadest siin elus, elusihist ja välistest mõjutustest ehk varjudest valukohtadest, mis meid takistavad oma tõelist potentsiaali ja õiget  otstarvet elada.

See informatsioon annab palju erinevaid terviklikke vaatenurki endale ja oma elule ning kaks peamist tööriista, mida saab kohe kasutada oma elu muutmiseks selleks, milleks see on tegelikult mõeldud olema, mitte, mida me arvame ja mõtleme, et see on või mida teised tahavad, et me teeks ja elaks.
Me kõik oleme tulnud siia, et olla unikaalsed ja erinevad ning nautida oma autentseid elusid, mida võiksime elada!

See pakett sisaldab isiklikku disainikaarti kolmel lehel koos 9-11 leheküljelise kirjaliku baasanalüüsi kokkuvõttega ja 2-3 tunnist personaalset konsultatsiooni ehk kogu selle asja lahtirääkimist, kuidas seda disainikaardil nähaolevat informatsiooni enda jaoks igapäevaelus kasutada nii, et sellest oleks oma elu ja tegeliku potentsiaali elamisel ja oma otsuste tegemisel reaalne kasu.

self-notselfSu disainikaart on kiirtee iseenda juurde, autentse enda juurde.  See on kaart, mis kirjeldab Su tegeliku potentsiaali, eeldusi ja eelistusi ning mõjutatavust välisest ehk valukohti ning õppetunde, mida oleme tulnud õppima. See on visuaalne kaart sellest “elu metsast”, kus parasjagu oled ja sellel kaardil kirjas Su tee ja suund, kuhu saad minna, et oma “päris-iset”, autentset Ennast ja oma tegelikku otstarvet, eluülesannet teostada. Et liikuda omal õigel trajektooril, oma eluteel, tehes oma elutööd ja vastates oma elu kutsele ilma takistuste ja vastupanuta teiste inimeste ja ümbritseva poolt, tundes oma elus rahu, rahulolu, edukust ja meeldivaid üllatusi.
Sellel kaardil on selgelt näha ka kõik augud, kraavid ja mülkad Su rajal, kuhu võid kukkuda, kuid millest saad kenasti mööda, kui jälgid oma kaarti ja käid OMA teed. Selleks oled ju siia tulnud – elama elu, mida armastad ja naudid, kasutades oma täielikku potentsaiaali teadlikult ja maksimaalselt.

AHD3Disainikaart koos personaalse baasanalüüsi ja selle kõige  lahtirääkimise/konsultatsiooniga on 150 eurot.  Kõik see on eesti keeles ning vajadusel ka inglise keeles. Disainikaart koos personaalse baasanalüüsi ja konsultatsiooniga võib olla ka hea kingitus lähedasele või sõbrale, kellel on huvi teada saada, kes ta tegelikult on mõeldud olema ja milliseks eluks siin on ta disainitud.

Peale esmase baasdisainikaardi tegemist ja lahtirääkimist/konsultatsiooni enda kohta, saab teha disainikaarti ja ka suhte disaini komposiitkaarti koos analüüsi ja konsultatsiooniga nii elukaaslase, laste, vanemate, sõprade, töökaaslaste või kelle iganes kohta, kellega suhe ja suhtlemise tegelik potentsiaal nii isiklikul tasandil, kui ka tööalaselt, huvi pakub.

Siit edasi saab minna veel süvitsi juba järgmistesse disaini analüüsidesse järgmistes vaatenurkades ja infokihtides:

Oma disainile vastava õige toitumise, liikumise, elukeskkonna, vaadete, motivatsiooni, õppimise ja mõtlemise aspektide tegeliku potentsiaali lahtiharutamiseks.
– Üks oluline teema on ka kahe inimese vaheline suhe. Selleks saab teha niiöelda suhtekaardi ehk kahe inimese suhte disaini komposiitkaardi, kus on näha selle suhte kõik olulised aspektid ja ka omavahelne energiatega mõjutamine ning energiate liikumise dünaamikad. See võib olla isiklik-intiimne partnersuhe, vanema ja lapse suhe, suhe sõbra, töökaaslase või ülemusega jne.
Siis veel saab vaadata inimese elutsükleid ning magamise ja unemaailma. Nii saab vaadata ka näiteks tulevasse aastasse, et mis see just Sulle toob kõigis võimalikes aspektides. Ning unenäod ja magamine – kui kvaliteetne on Su uni, mis mõjutab Sind unenägemises nii, et võtad selle kaasa ka ärkveloleku aega ja millistes tingimustes magad kõige paremini.
– Inimese Disaini süsteemi saab kasutada ka just Sulle sobiva töö ja karjääri planeerimisel ning oma potentsiaalide avastamisel materiaalses maailmas, meeskondade kokkupanemisel, et meeskonna liikmed oleksid omal õigel kohal ning saaksid täita oma rolli ning kasutada oma täit potentsiaali selles või teises meeskonnas parimal võimalikul moel.
– See teadmine on ülioluline ka lapsevanematele oma laste kohta, et toetada neid elamaks just nende unikaalset elu, tervena ja rõõmsana, mitte surudes neid ühtlustatud ja väljastpoolt pealesurutud mallide maailma, mis lõhub lapsi nii bioloogiliselt, kui mentaalselt.
Selleks kõigeks on juba eraldi disainikaardi analüüsid ja konsultatsioonid ning neid valdkondi on palju – kõik elu valdkonnad on kaetud.

Konsultatsioone teen eeskätt üle interneti, näiteks Skype või FB Messenger-i kaudu, sest nii on kõige paindlikum leida sobivaid aegu. Sellisel juhul saadan disainikaardi ja kirjaliku kokkuvõtte meilitsi ette.  Silmast-silma konsultatsioone teen peamiselt Pärnus ja Tallinnas ja selleks tuleb sobiv aeg eraldi kokku leppida.

Selleks, et disainikaarti teha, on vaja teada võimalikult täpselt oma sünniaega (aasta, kuu, päev, kellaaeg nii täpselt minutipealt, kui võimalik) ning sünnikohta asula/linna täpsusega.

Disainikaardi tegemiseks ja personaalseks konsultatsiooniks saada palun oma andmed alloleva registreerumisvormi kaudu. Sinna kirjuta vastavatesse väljadesse vajalikud andmed: oma ees- ja perenimi, sünniaeg – päev, kuu, aasta, kellaaeg nii täpselt minutipealt, kui võimalik ning sünnikoht asula/linna täpsusega ja vajuta nuppu “Saada”.

Kontakti saab veel ka: e-post: anti@universaal.net ja mobiil: 5188171

Registreerumine disainikaardi analüüsiks ja konsultatsiooniks: