Inimese Disaini ehk Human Design süsteemi laiendatud baaskurusus


humandesignKas oled Inimese Disaini süsteemiga juba kokku puutunud ja tunned huvi sügavamale süsteemi sisse minna ja seda tundma õppida, et sellest veelgi rohkem Sulle igapävaselt kasu oleks? Tahad õppida interpreteerima Inimese Disaini kaarte?
See on just kursus Inimese Disaini ehk Human Design süsteemi natuke sügavamaks mõistmiseks ja kasutamiseks.

Mõistes paremini ennast, oma tegelikku olemust, oma potentsiaali, oma tugevusi, nõrkusi ja õppimise kohti, oma siinolemise tegelikke põhjuseid ja oma elu eesmärki, saame paremini mõista ka teisi ning elada oma elu sellena, kelleks meid tegelikult on disainitud. Inimese Disain on hea tööriist, vahend enda ja teiste paremaks lahtimõtestamiseks ning mõistmiseks. See on kui kiirtee iseendani, kus kaart on juba olemas, vaja mõista seda ja enda kirjeldust selles ning hakata lihtsalt astuma õiges suunas. Me oleme kõik erinevad, unikaalsed siin elamas oma elusid. Kas tahad teada, kuidas elada Autentset Ennast oma parimal moel?

Kursusel käsitleme:

– Inimese Disaini ehk Human Design süsteemi ajalugu, Maa ja universumi ajaloost ja tulevikust
– Kaasaegne inimene, kui 9 energiakeskusega ja kahe teadvusega olend
– BodyGraph disainikaart ja mandala, millest see koosneb ja kuidas seda lugeda
– Terminoloogia ja mõisted
– 4 energiatüüpi ja otsustamise ning tegutsemise strateegiat, neli erinevat aurat
– Otsustuskoht ehk sisemine Nõuandja – “Authority
– 9 energiakeskust ja 64 väravat, I’Ching ja Hiina Muutuste Raamat
– Definitsioon, “päris-ise” ja “mitte-ise”
– Eluenergia ühendusskeemid, 36 kanalit, mis liigutavad Su energiaid ühest energiakeskusest teise
– 12 profiili – Sinu kostüüm ja avalik roll, mida kannad oma elus selle elu teatrilaval pearolli mängides
– Inkarnatsiooni ristid ja neli sektorit – ülevaade siinolemise otstarbest, Sinu elutöö, eluülesanne
– Näidiskaardid ja nende lugemine
– Edasised suunad ja tegevused õppimiseks ja harjutamiseks ja veel palju huvitavat ning sisulist informatsiooni

AHD2Selle kursuse läbinu saab aru Inimese Disaini süsteemi olemusest ja oskab interpreteerida enda ja teiste disainikaarti baastasandil.
Kursus sisaldab mahukaid eestikeelseid kursuse materjale koos erinevate Inimese Disaini allikate infoga.

Osalemispanus osaleja kohta – 200 eurot.
Selle sees on kursuse materjalid, tee ja kohvi. Väikeseks söögipausiks tuleb igaühel endale meelepärane moonakott kaasa võtta. Kaasa tuleb võtta veel ka hea tuju, sisejalatsid ja kirjutusvahendid.

Kursusel osalemise eelduseks on, et osalejale on eelnevalt tehtud disainikaart ja analüüs koos personaalse konsultatsiooniga!
Selleks saada oma nimi ja sünniandmed (aasta, kuu, päev, kellaaeg nii täpselt minutipealt, kui võimalik ja sünnikoht asula/linna täpsusega) mulle sellesama alloleva regitsreeumisvormi kaudu või meilitsi: anti@universaal.net, siis ma teen need disainikaardid valmis ja võtan need kursusele kaasa. Disainikaart on kolmel lehel ja osa kursusest (antud disainikaart ei sisalda kirjalikku lahtiseletavat kokkuvõtet – kokkuvõte on osa personaalse konsultatsiooni paketist).
Võib teha juba enne kursust ka disainikaardi koos kahetunnise tasulise personaalse konsultatsiooniga (lähem info selle kohta on siin: http://humandesigneesti.eu/koolitused-ja-teenused/inimese-disaini-human-design-kaart-koos-personaalse-konsultatsiooniga ) selle kaardi lahtitõlgendamiseks ja oma igapäevase eluga sidumiseks, et sellest juba praktilist kasu saada.
Suureks abiks suurema kasu saamisel sellest baaskursusest on ka enne seda kursust läbida 4-tunnine “Kiirtee autentse endani – viis vaadet” kogemustöötuba. Töötubade info on jooksvalt esilehel vasakus servas.

Kursuste  toimumisaegu ja -kohti jälgige “Lähiajal toimuv” rubriigis, sealsamas saab ka konkreetsele kursusele registreeruda. Kursuse saab ka tellida, kui on vähemalt 3 osalejat grupis!

Facebookis on Human Design Eesti grupp siin: https://www.facebook.com/groups/516181918405021
Ja kui on küsimusi, siis kontakti saab SIIT või e-post: info@humandesigneesti.eu, mobiil: 5188171