Lapsevanematele ja vanavanematele lastest ja lastelastest – Human Design ehk Inimese Disaini kursus Tartus   Recently updated !


24. märtsil, kell 12:00-16:00
Toimumiskoht: Juugakoda, Saekoja 36a-310, Tartu
NB! Registreeruda saab kuni 22. märtsi lõunani!
Praktiliseks kasutamiseks kõigile lapsevanematele ja vanavanematele.

Loe palun allolev kursuse kirjeldus läbi, enne, kui registreerud lehe allosas oleva registreerumislehe kaudu!

Kõigepealt mõned väga olulised küsimused Sulle:

  • Oled Sa imestanud kunagi, et miks Su laps või lapselaps mõtleb või tegutseb mingil kindlal moel, mis Sulle ei pruugi alati meeldida või tunduda õige?
  • Tahad Sa oma lapse kohta rohkem teada, piiluda näilisuse kardina taha, et avastada, millisena ta paistab olevat ja kes ta tegelikult on?
  • Soovid vähendada oma suhetes lapsega kannatusi, takistusi, vastupanu ja suurendada oluliselt rahulolu ning edukust kõiges, mida teeb tema või mida teete koos?
  • Tahad Sa võtta maha takistused ja vastuseisud, “peaga vastu seina jooksmise”teie  omavahelistest suhetest ja tegemistest?
  • Tahad aidata lapsel elada tema tegelikku otstarvet, eluteed selles TEMA OMA elus, mida ta elab?
  • Soovid aidata lapsel suunda valida ja mõista paremini tema valikuid, kui ta seisab oma elus järjekordsete valikute ees?
  • Tahad paremini mõista, miks Su lapse või lapselapse jaoks ei tööta asjad samal moel siin elus, kui paljude teiste jaoks?
  • Tahad teada, millised on tema kaasasündinud eeldused ja potentsiaalid, samas ka varjud ja valukohad?
  • Soovid arvestada temaga rohkem, mõista teda sügavamalt ja toetada teda parimal moel?

Kui vastasid JAH kasvõi ühele ülalolevale küsimusele, siis on see kasulik ja uutmoodi kogemus lapsevanemana või vanavanemana just Sinu jaoks.
Oled oodatud osalema sellel kursusel, mis on põnev, praktiline ja avastamisterohke!

Osaledes kursusel saad endale oma lapse või lapselapse disainikaardi ja töövihiku näol hea siseinfo mõnusaks koostööks temaga. Mõista ja toeta tema tegelikku potentsiaali ja unikaalsust tema elus – disainikaart annab selleks suuna, tööriistad, häid näpunäiteid ja juhiseid!

 

Kursusel osalejad saavad praktilisi kogemusi, kuidas kasutada lapse disainikaarti, töövihikut ja kursusel antavaid lihtsaid tööriistu, et mõista ja toetada maksimaalselt oma last vastavalt tema unikaalsusele.

NB!  Osalemiseks on vajalik saata siin alloleval registreerumislehel lapse täisnimi, tema võimalikult täpne sünniaeg – kuupäev, kuu, aasta ja kellaaeg nii täpselt minutipealt, kui võimalik ning sünnikoht asula või linna täpsusega.
Selle järgi koostan igale osalejale lapse personaalse disainikaardi, millega siis kursusel saab igaüks minu juhendamisel tööle hakata.

Osalemispanus – 50 €
Osalemistasu sees on kursuse materjalid ehk töövihik ja lapse personaalne disainikaart.
Nii kursus, kui materjalid on eestikeelsed!
Kaasa tuleb võtta uudishimulik meel, kirjutusvahendid, sisejalatsid ja väikeseks vahepausiks soovi korral ka oma moonakott endale meelepärasega.
Vesi, tee ja kohvi on kohapeal olemas.

 

Inimese Disaini süsteem annab Sulle ja kogu grupile lihtsaltkasutatavad tööriistad oma tähelepanelikkuse, teadvustamise ja teadlikkuse treenimiseks ning tervikliku ning väga mitmekülgse käsitluse SINU LAPSE TEGELIKUST ENDAST, TEMA PÄRIS-ISEST, et saaksid toetada teda paremini kogemaks, elamaks, tundmaks ja olemaks see, KES TA TEGELIKULT ON. Võta ja kasuta seda lapse kasutusjuhendit koheselt ja igapäevaselt praktikas!

Registreeru siin!

Ühendust minuga saab veel ka – e-post: info@humandesigneesti.eu, mobiil: 5188171, Anti Kreem.