“Kiirtee autentse endani – viis vaadet” Human Design töötuba Tallinnas   Recently updated !


14. oktoobril, kell 12:00 – 17:00
Toimumiskoht: Päikesekojas, Seene 28, Nõmmel, Tallinnas.
NB! Registreerumine hiljemalt 10. oktoobri õhtuks, kohtade arv on piiratud, kes ees, see sees!

Selles töötoas osalemiseks on kindlasti vajalik saata siin lehe all oleval registreerumislehel oma võimalikult täpne sünniaeg – kuupäev, kuu, aasta ja kellaaeg nii täpselt minutipealt, kui võimalik ning sünnikoht asula või linna täpsusega.
Selle info baasil koostan igale osalejale personaalse HD disainikaardi, millega siis saab töötoas igaüks töötada.

Kiirtee autentse Endani – Inimese Disaini (Human Design) süsteemi töötuba. Praktiliseks kasutamiseks!

 • oled Sa imestanud kunagi, et miks Sa tunned, mõtled või tegutsed teisiti, kui teised Su ümber?
 • tunned, et ehk on Sul midagi justkui “puudu”, et Sinu jaoks ei tööta asjad samal moel siin elus, kui paljude teiste jaoks?
 • tahad Sa enda ja teiste kohta rohkem teada, piiluda näilisuse kardina taha, et avastada autentset ennast? Ja siis elada autentse endaga kooskõlas ilma takistuste ja pingutuseta?
 • soovid vähendada oma elus kannatusi, takistusi, vastupanu ja suurendada oluliselt oma rahu, rahulolu ning edukust kõiges, mida teed ja milles osaled?
 • tahad Sa võtta maha takistused ja vastuseisud, “peaga vastu seina jooksmise” oma elust, töödest, suhetest ja tegemistest?
 • mõtled Sa, et milline töö, amet või hobi oleks Sulle tegelikult kõige rahuldustpakkuvam ja arendavam?
 • tahad teada saada, kuidas elada oma tegelikku otstarvet, teha oma elutööd ja käia eluteed – oma elu kutset selles elus?
 • tahad teada, milline suund valida, kui seisad oma elus järjekordsel ristteel? Milline suhe, meeskond, töö või hobi on just Sinu jaoks see parim valik?
 • tahad teada, millised on Sinu kaasasündinud tõelised eeldused ja potentsiaalid?
 • kuidas arvestada oma pere, kogukonna ja meeskonna liikmetega, mõista ja toetada üksteist parimal moel, tehes asju nii, et kõik tunnevad end hästi loomulikul moel, iseendana ehk “päris-isena”?
 • tunned huvi, kelleks on disainitud Sinu lähedased, sõbrad, töökaaslased või grupikaaslased ning milliseid on nende omadused ja eripärad, millega arvestades on koostöö palju lihtsam?
 • tahad oma pere, kogukonna, firma või meeskonna vabamalt ja pingutusteta toimima saada, et kõigil silmad säraks, tehes ühist asja?
 • jne, see kõik algab siit…

Kui vastasid JAH kasvõi ühele küsimusele, siis on see uus kogemus just Sinu jaoks ja oled oodatud osalema töötoas, mis on põnev, praktiline ja avastamisrohke.

Saad endale oma personaalse disainikaardi ja töövihiku vajaliku infoga – Sinu kasutusjuhendi, mida Sulle sündides kaasa ei antud. See on hea siseinfo mõnusaks surfamiseks iseenda leidmise lainetes. Kasuta enda tõelist potentsiaali ja unikaalsust OMA ELU elamisel – disainikaart annab selleks suuna, häid näpunäiteid ja juhiseid. See on Sinu kiirtee autentse endani, kasuta võimalust!

Osalemispanus – 80 €.
Kaasa tuleb võtta uudishimulik meel, sisejalatsid, kirjutusvahendid ja väikeseks vahepausiks soovi korral ka oma moonakott endale meelepärasega.

HD keskusedTöötoa sisu: VIIS VAADET AUTENTSELE ENDALE

 • 4 erinevat Energiatüüpi, nende tegutsemise, valikute ja otsuste tegemise Strateegiad ning Sinu keha energiaväli ehk aura – kes Sa tegelikult oled ja kuidas toimid?
 • Otsustuskoht ehk tegelik Nõuandja – see ainuke õige nõuandja volitustega koht Sinus, mida jälgida ja teadvustada enda jaoks õigete valikute ning otsuste tegemiseks sellena, kelleks oled disainitud.
 • Definitsioon Sinus ja teistes, selle tüübid. Defineeritud (programmeeritud) või mitte (avatud välisele mõjutusele). Päris-ise ja mitte-ise, meid tõmbab kõik see, mida me ei ole.
 • Sinu defineerimata ehk eelprogrammeerimata energiakeskused, väline mõjutus Sulle ja mitte-ise. Sinu valukohad ja see, mis veab Sind oma elu trajektoorist ja oma eluteest, elutööst ja otstarbest eemale, ning toob ellu kannatusi, takistusi, vastupanu ja tagasilööke.
 • Sinu Profiil ehk kostüüm, mida kannad oma elu teatrilaval pearolli mängides. Sinu sotsiaalne roll, võimekused, suhtestumine teistega ja maailmaga enda ümber.

Uurime, kuidas teha selles järjest rohkem ja kiiremini muutuvas maailmas oma otsuseid ja valikuid igapäevaelt õigesti vastavalt oma päris-isele ja disainile. Et mis on just Sulle õige ja sobiv. See võimaldab Sul elada kergemalt ja ilma pingutuseta. Nii kohtad palju vähem pidevat välist survet, olukordade ja teiste inimeste poolt vastuseisu, vastupanu ja takistuste tõttu tekkinud raskusi ning kannatusi oma elus. Saad kasutada oma elu ja oma disaini täit potentsiaali, elamaks elu, mida naudid.

Inimese Disain annab Sulle lihtsaltkasutatavad ja praktilised tööriistad oma tähelepanu ja teadlikkuse treenimiseks ning tervikliku ja väga mitmekülgse käsitluse SINU TEGELIKUST ENDAST, SINU PÄRIS-ISEST, et saaksid kogeda, elada ja olla see KES SA TEGELIKULT OLED, elades oma elu teadlikult ja rõõmuga, iseenda ja teistega koos. See on tõline kiirtee kaart iseendani. Võta ja kasuta!

Inimese Disain koos selle töötoa kogemusega võib olla Su elu muutev, ole valmis, tule kohale avatud meele ja uudishimuga, oled oodatud ennast avastama!


Kontakti saab veel ka: e-post: info@humandesigneesti.eu, mobiil: 5188171