“Sinu disain ja raha”. Human Design raha kursus – ellujäämise käsiraamat materiaalses maailmas   Recently updated !


raha87. aprillil, kell 11:00 – 17:00
Toimumiskoht: Vee tn. 4, Pärnu tiibeti budismi keskuses.
NB! Registreerumine hiljemalt 5. aprilli õhtuks, kohtade arv on piiratud, kes ees, see sees!

Sellel kursusel läheme avastusretkele, et teada saada, kuidas igaüks meist on disainitud raha tegema ja materiaalse maailmaga suhtestuma ning selles “mitte-ise” maailmas hakkama saama. Samuti ka, et kuidas “mitte-ise” ostab ja müüb.
Räägime Sinu disainist ja rahast, ehk kuidas oled disainitud suhtestuma materiaalse maailmaga, sealhulgas ka rahaga, läbi Human Design süsteemi vaatenurkade.
Oleme kõik unikaalsed ja erinevad, seega ka materiaalses plaanis oleme disainitud eri viisidel toimetama. Samas on igaühel meist vaja raha ja asju, et selles maailmas kenasti toime tulla.

Suurem kasu sellest kursusest on kindlasti neile, kes on oma esimesed juhised ja kogemused Inimese Disaini süsteemi osas juba saanud – personaalse baasanalüüsi koos konsultatsiooniga või osalenud vähemalt töötoas “Kiirtee autentse endani – viis vaadet” või mõnel analoogsel ja on juba veidi kursis Inimese Disaini süsteemi terminoloogiaga ning baaskontseptsioonidega!

Vaatame läbi Human Design ehk maakeeli Inimese Disaini süsteemi väga erilise – materiaalse ärimaailma ja “mitte-ise” vaatenurkade prisma, et kuidas see meile igaühele erinevalt toimib. Kindlasti tuleb enda avastamist ja häid ideid, kuidas panna oma “mitte-ise” valgetes, programmeerimata energiakeskustes oma disainikaardil enda kasuks paremini tööle. Räägime ärist ja tsüklitest äris, müümisest ja ostmisest, organisatsioonidest, firmadest, gruppidest ja meeskondadest (Penta ja Wa teemad) läbi Inimese Disaini süsteemi väga spetsiifiliste materiaalsete vaatenurkade.

Ühtlasi läheme avastama Inimese Disaini sügavusi (energiakeskused, väravad,väravate liinid) lihtsal eesmärgil – et saada rohkem isiklikku kasu sellest elust self-notselfja maailmast enda ümber läbi iseenda ja teiste parema tundmise ka materiaalses plaanis. Käime läbi ja vaatame üle kasumikeskused ja nende väravad, mis raha teevad ning materiaalset ressurssi potentsiaalselt genereerivad – 9 keskust ja 64 väravat – 64 erinevat moodust raha teha eri viisidel, mis igapäevases elutuhinas jäävad tihtipeale muidu märkamata ja teadustamata.

Kursus kestab 6 tundi ja osalemispanus on seekord soodukaga – 130 eur. Iga osaleja saab mahukad kursuse materjalid ja oma personaalse disainikaardi, millega kursusel ja peale kursust ka iseseisvalt tööd teha enda,  raha ja materiaalse maailma vaheliste seostega.
Uut infot ja uusi vaatenurki tuleb palju, pane vaim valmis!

Kaasa tuleb võtta
kirjutusvahendid ja sisejalatsid ning soovi korral ka väikeseks lõunapausiks oma moonakott endale meeledna-and-moneypärasega. Tee, kohvi ja vesi on kohapeal saadaval.

Tule kohale avatud meele ja uudishimuga, oled oodatud ennast avastama hoopis uute ja erinevate nurkade alt ning valmistuma teadlikuks suhtlemiseks selle materiaalse igapäevamaailmaga enda ümber, et leida oma isiklikud parimad moodused isiklikuks külluseks ja unikaalseks eneseväljenduseks selles maailmas sellena, kes Sa tegelikult oled disainitud olema!

Ja palun veendu, et paned registreerumisel kindlasti kaasa “Lisainfo ja küsimused” lahtris oma täisnime, võimalikult täpse sünniaja – kuupäev, kuu, aasta ja kellaaeg nii võimalikult täpselt minutipealt, kui võimalik ning sünnikoha asula või linna täpsusega. Tänud ette!


Kontakti saab veel ka: e-post: info@humandesigneesti.eu või tel: 5188171 – Anti